GPZ-7000
GPZ-7000

برای خرید فلزیاب جی پی زد اصل با کارشناسان ما در تماس باشید          ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

معرفی شرکت ماین لب :

شرکت ماین لب که دفتر مرکزی آن در کشور استرالیا قرار دارد بیش از ۳ دهه است که در بازار فلزیاب و گنج یاب فعال بوده و بسیاری از دستگاههای گنج یاب موجود در بازار تولید این شرکت است. محصولات این کمپانی به داشتن دقت بسیار بالا و درصد خطای بسیار پایین معروف بوده و میتوان به نتایج حاصله از آنها اعتماد کرد. شاید بتوان معروف ترین دستگاه این شرکت را فلزیاب جی پی زد دانست که در ایران طرفداران زیادی دارد و از آن برای پیدا کردن طلا در عمق زیاد استفاده میشود.

فلزیاب جی پی زد ۷۰۰۰ ماین لب :

هیچ کمپانی ای تا به حال موفق به تولید دستگاه طلایابی به این دقت و کیفیت نشده است. شرکت ماین لب با تولید فلزیاب GPZ 7000 تمامی مرز های تکنولوژی را در نوردید و توانست یکی از برترین دستگاههای فلزیاب ۲۰۱۹ را وارد بازار کند. نسخه ۲۰۱۹ این دستگاه دارای بهبود های نرم افزاری و سخت افزاری متعددی نسبت به مدل های قبلی خود است اگرچه  این دستگاه تحت نام فلزیاب جی پی زد ۲۰۱۹ ارائه نشده اما همواره به روز میشود.

فلزیاب جی پی زد
فلزیاب جی پی زد

مقایسه فلزیاب جی پی زد و فلزیاب جی پی ایکس :

در جدول زیر میتوانید مقایسه کاملی بین فلزیاب جی پی زد و محصول دیگر این کمپانی به نام فلزیاب جی پی ایکس را مشاهده کنید و قابلیت ها و ویژگی های هرکدام را ببینید. در اکثر تست های به عمل آمده فلزیاب جی پی زد برای پیدا کردن طلا بهتر عمل میکند و میتواند به عمق بیشتری دست پیدا کند و همچنین از درصد  خطای پایینتری نیز برخوردار است. نمایشگر ۲۴۰*۳۲۰ پیکسل تمام رنگی به کار رفته در این دستگاه سبب میشود تا کاوشگر تمامی اطلاعات مورد نیاز را یکجا و در دسترس داشته باشد.

فلزیاب جی پی زد
GPZ-7000-Vs-GPX-5000

برخی از مهمترین ویژگی های فلزیاب جی پی زد :

سیستم کارکرد بیسیم به کار رفته در این دستگاه سبب میشود تا در حین عملیات اپراتور آزادی عمل بیشتری داشته باشد. حساسیت در این دستگاه قابل تنظیم بوده و میتوانید در زمین هایی با آلودگی بالا به راحتی از آن استفاده کنید. این دستگاه قابلیت نادیده گرفتن سیگنال های خطا که اصطلاحا نویز نامیده میشوند را نیز دارد و عملکرد آن به گونه ای است که بیش از ۹۰ درصد سیگنال های خطا را از بین میبرد و این عملکرد در مقابل سایر رقبا بسیار خارق العاده است.

فلزیاب جی پی زد قابلیت اتصال به کامپیوتر و لپتاپ را داراست و همیچنین میتوانید با ثبت دستگاه خود در نرم افزار XChange 2 تمامی دیتاها و اطلاعات مورد نیاز خود را در این نرم افزار ثبت کرده و در هر مکانی به آن دسترسی داشته باشید. اطلاعاتی نظیر مکان های کاوش ، تاریخ و عکس محل ، نوع و جنس اشیاء پیدا شده و … که برای بهتر کردن تجربه فلزیابی بسیار مورد نیاز هستند.

مدارهای الکتریکی طراحی شده و به کار رفته در این دستگاه کاملا اختصاصی بوده و در هیچ دستگاه دیگر قابل مشاهده نیست. این دستگاه با استفاده از پیشرفته ترین دستگاههای الکترونیکی و تولید مدار ساخته میشود و بارها در محیط های گوناگون و لایه های خاک متفاوت تست میشود و پس از گذراندن این تست ها به دست کاوشگران بسیار با تجربه در محیط های واقعی و شرایط عملیاتی دوباره و دوباره امتحان میشوند پس از کیفیت ساخت محصولی که میخرید اطمینان داشته باشید.

GPZ7000-Interface
GPZ7000-Interface

تفکیک در گنج یاب جی پی زد :

یکی از قابلیت های گن جی پی زد ۷۰۰۰ داشتن سیستم تفکیک بسیار قوی است که به راحتی میتوانید با آن فلزات با ارزش مانند طلا را از سایر فلزات تشخیص دهید و این موضوع زمانی اهمیت زیادی پیدا میکند که به دنبال گنج یابی باشید. فرق گنج یاب با فلزیاب های معمول نیز همین است که فلزیاب ها قابلیت تفکیک طلا از سایر فلزات را ندارند. این فلزیاب عمق زیاد میتواند برای جویندگان گنج انتخابی ایده آل باشد و کارکرد با آن نیز به سبب آسانی رابط کاربری بسیار راحت است . زمانی تفاوت این گنج یاب حرفه ای با سایر محصولات را درک خواهید کرد که نظرات کاوشگران سراسر دنیا را در مورد این دستگاه بخوانید.

اپراتوری یکی از مهمترین مراحل کار با فلزیاب ( برای آموزش اپراتوری فلزیاب کلیک کنید ) است و برای اینکه بتوانید با این دستگاه به خوبی کار کنید باید دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید. ( برای دانلود دفترچه راهنمای فلزیاب جی پی زد ۷۰۰۰ و دیگر فلزیاب های شرکت ماین لب کلیک کنید ).

پاسخ ترک

دیدگاه خود را بنویسد
نام را وارد کنید