PinPointers
PinPointers

فلزیاب نقطه زن

فلزیاب نقطه زن چیست ؟

نقطه زنی قابلیتی است که در فلزیاب های حرفه ای دیده میشود و دستگاه با استفاده از قابلیت قادر است تا محل دقیق اهداف را در زیر زمین تشخیص دهد و از حفاری های اشتباه جلوگیری شود. قابلیت  نقطه زنی باید دارای پایین ترین تلورانس باشد و به عبارتی بتوان به آن اعتماد کرد. برخی از تولید کنندگان اذعان میدارند که دستگاه آنها دارای قابلیت نقطه زنی است اما هنگام تست در محیط عملیاتی متوجه میشویم که دارای درصد خطای بسیار زیادی هستند.

فلزیاب نقطه زن
فلزیاب نقطه زن

فلزیاب نقطه زن در مقایسه با دیگر فلزیاب ها از ارزش خرید بالاتری برخوردار هستند. متاسفانه امروزه بازار فروش فلزیاب در داخل ایران بسیار آشفته است و به همین دلیل فضا برای شیادان و کلاهبرداران مهیا شده و با ابراز کلماتی همچون دستگاه فلزیاب نقطه زن ، فلزیاب نقطه زن خارجی ، فلزیاب نقطه زن عمق زیاد و … اقدام به فریب و فروش دستگاههای بی ارزش و فاقد کارایی خود میکنند. بنابراین در صورت نیاز به خرید یک دستگاه گنج یاب نقطه زن با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.

به صورت کلی قابلیت نقطه زنی همواره با خطا مواجه است و نباید تصور کرد که همان نقطه ای که فلزیاب نشان میدهد محل دقیق و بی تغییر هدف است. اگر برای شما نیز این مورد پیش آمده که پس از یافتن محل هدف با دستگاه خود و حفر کردن حدودا ۴۰ سانتی متر و امتحان دوباره با دستگاه گنج یاب متوجه شوید که دستگاه نیم متر یا یک متر آن طرف تر را نشان میدهد. در این موارد دلسرد نشوید.

برترین فلزیاب های نقطه زن خارجی :

عوامل مختلفی در انتخاب یک دستگاه به عنوان برترین فلزیاب نقطه زن ایرانی تاثیر گذار هستند و ما برای انتخاب آنها عواملی همچون قیمت ، حساسیت و دقت قابل تنظیم ، مدت زمان شارژدهی ، نوع سیستم هشدار ، کیفیت ساخت و … را مد نظر قرار دادیم و ۵ فلزیاب نقطه زن برتر ساخت ایران را بر اساس این معیار ها انتخاب نمودیم.

  • AJM 13300
  • ANTARES
  • DERAK 110
  • HOXNE
  • PV IMAGING

پاسخ ترک

دیدگاه خود را بنویسد
نام را وارد کنید