فلزیاب Fisher F2
Fisher-F2

فلزیاب Fisher F2 ساخت فیشر امریکا

در سال ۱۹۳۱ توسط Dr. Gerhard R. Fisher در شهر Palo Alto ایالت California امریکا پایه گذاری شد. دستگاههای گنج یاب تولیدی این شرکت همواره جزء دقیق ترین و مورد اعتماد ترین های عرصه فلزیابی هستند.

پیشنهاد کاوشگران باتجربه و فعالان عرصه فلزیابی و گنج یابی به افراد کم تجربه و تازه وارد این است که از خرید و گران قیمت خوددار ی کنند و با خرید یک فلزیاب میان رده به کسب تجربه بپردازند و وقتی به اصول فلزیابی آشنا شدند میتوانند با خرید دستگاههای پیشرفته به اهداف خود برسند.علت اصلی تولید فلزیاب های میان رده توسط کمپانی های تولید طلایاب نیز همین موضوع بوده و با تولید این دسته از محصولات سعی در تصاحب بازار دارند.

کمپانی فیشر نیز که در عرصه فلزیابی از کمپانی های به نام و قابل اعتماد است اقدام به تولید سری F فلزیاب های خود کرد که دستگاههایی با قیمت پایین و کارایی مناسب هستند. این دستگاهها قابلیت های فلزیاب های حرفه ای را در کنار قیمت پایین داشته و هر فرد میتواند بدون داشتن هیچگونه دانش قبلی و یا آموزش با آنها کار کند و فلزیاب Fisher F2 نیز از این قاعده مستثنی نیست. این فلزیاب قادر است تا یک سکه را در عمق ۳۰ تا ۴۰ سانتی متری زمین پیدا کند و خرید آن شدیدا به تازه واردان گنج یابی توصیه میشود.

برخی از ویژگی های فلزیاب Fisher F2 :

  • فرکانس کاری ۵٫۹ کیلوهرتز
  • وزن سبک ۱٫۱۸ کیلوگرمی
  • کویل های ۸ اینچی ضدآب
  • حساسیت و تفکیک قابل تنظیم
  • قابلیت کار با دو باطری ۹ ولت با شارژدهی بین ۳۰ تا ۴۰ ساعت
  • صفحه نمایش LCD

جهت مشاهده فیلم تست و معرفی فلزیاب Fisher F2 کلیک کنید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع حفره یاب و فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، یون یاب ، سنسور GPR و انواع شاقول با کارشناسان ما در تماس باشید

جهت خرید فلزیاب Fisher F2 با نمایندگی  ، فلزیاب قم یا فلزیاب کردستان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید.

پاسخ ترک

دیدگاه خود را بنویسد
نام را وارد کنید