فلزیاب GPX 5000
فلزیاب GPX 5000

فلزیاب GPX 5000 محصول ماینلب استرالیا

فلزیاب GPX 5000 یک فلزیاب سطح بالا در تکنولوژی تشخیص طلا می باشد و با استفاده از فن آوری های منحصر به فرد دستگاه فلزیاب GPX 5000 محصول ماینلب استرالیا داری سنسورهای چند دوره ای (MPS) تکنولوژی ولتاژ دوگانه (DVT) و هماهنگ سازی و زمان بندی هوشمند الکترونیکی می باشد.

فلزیاب GPX 5000
فلزیاب GPX 5000

فلزیاب جی پی ایکس ۵۰۰۰ با کارایی بالا می تواند طلا بیشتری را نسبت به فلزیاب های مارک دیگر پیدا کند گنج های باستانی و طلا های مدفون شده زیر خاک را میتوانید با فلزیاب GPX5000 پیدا کنید.

معرفی فلزیاب GPX 5000

"<yoastmark

جی پی ایکس 5000
جی پی ایکس ۵۰۰۰

فلزیاب GPX 5000 با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد با استفاده از صنعت پیشرو و تکنولوژی بی همتا با استفاده از دستگاه فلزیاب ماینلب می توانید در بدترین شرایط زمینی و محیطی به کاووش طلا و گنج بپردازید و حساسیت قدرتمند فلزیاب GPX 5000 را نسبت به طلا و فلزات با ارزش با چشمان خود ببینید ۸ زمان بندی موجود در GPX 5000 که دارای سوئیچینگ دیجیتال و پردازش الکترونیک در آشکارساز می باشد را میتوانید تغییر دهید نوع تنظیمات خاص   جی پی ایکس ۵۰۰۰ برای عملکرد مطلوب در شرایط خاص طراحی شده است، بنابراین هر زمان که شما تنظیمات جدید را انتخاب می کنید، یک فلزیاب جدید را با خود به همراه دارید. دستگاه فلزیاب ماینلب برای اپراتور های حرفه ای و اپراتور های آماتور ساخته شده است .

"<yoastmark

کارکردن با آن برای افراد مبتدی و تازه کار و نیز برای متخصصین راحت و آسان می‌باشد شما می‌توانید دستگاه را روشن کرده و با ۶ حالت و وضعیت جستجوی از پیش تنظیم شده کارخانه و یا عملکردهای اتوماتیک جستجوی خود را آغاز نمایید. وقتی که درجستجوی طلا می‌باشید به بهترین نوع دستگاه نیاز دارید. اگر به دنبال بهترین دستگاه طلا می‌باشید نیازی نسیت که دیگر به دنبال دستگاهی خوب و عالی باشید.

ویژگی‌های فلزیاب GPX 5000

GPX 5000
GPX 5000

۱- MPS، DVT & SETA این تکنولوژی‌ها پیشرفته‌ترین دستگاه فلزیاب حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد که هنوزهم شنیدن صدا و نویز قطعات فلزات با آن کمی مشکل می‌باشد.

۲- زمانبندی‌ها و تنظیمات جدید: این زمانبندی‌ها دستگاه GPX 5000 را بهتر و جامع‌تر از قبل می‌سازد. شبیه به این است که ۸ ردیاب را در یک دستگاه دارید. علاوه بر پنج زمانبندی و تنظیم موجود در انواع قبلی، فلزیاب GPX 5000 سه تنظیم و زمانبندی جدید را نیز ارائه نموده است که عبارتند از: سکه، عتیقه جات، نمک ، طلا و طلای خالص.

۳- زمانبندی و تنظیم طلای خالص: عمق و حساسیتی بسیار زیاد را ارائه می‌نماید. و قطعات فلزات بسیار زیادتری از آنچه تصور می‌شود در زمین وجود دارد را تشخیص می‌دهد.

۴- زمانبندی و تنظیم نمک، طلا: برای شناسایی قطعات ریز فلزات در زمینهای شور مانند ساحل دریا مناسب می‌باشد.

۵- زمانبندی و تنظیم سکه، عتیقه جات: این عمیق‌ترین جستجو است حتی برای شرایط زمینهای هموار.

۶ -افزایش زمانبندی و تنظیمات اصلاح شده: برای عمق بیشتر می‌باشد.

مشخصات تکمیلی GPX 5000

  • دارای ۳ عدد لوپ استاندارد
  • توانایی فیلتر یک مرحله ای برای حذف و نادید گرفتن فلزات کوچک
  • قابلیت تنظیمات متفاوت جهت مناطق گوناگون
  • دارای صفحه نمایشگر LCD
  • دارای صفحه نمایش دید در شب و جستجو در مناطق تاریک
  • دارای تفکیک آنالوگ (صوتی)
  • ضمانت نامه ۲ ساله (محدود در کشور های خارجی)
  • خدمات پس از فروش (محدود در کشورهای خارجی)
  • عمق کاوش ۳ متر
  • دفترچه راهنمای فارسی

جهت خرید انواع دستگاه فلزیاب ایرانی و خارجی در ایران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

پاسخ ترک

دیدگاه خود را بنویسد
نام را وارد کنید