Future-Metal-Detector
Future-Metal-Detector

قیمت فلزیاب فیوچر | خرید فلزیاب فیوچر | فلزیاب فیوچر دست دو | تعمیر فلزیاب فیوچر

آدرس فروشگاه فلزیاب : شیراز – پل معالی آباد – دینکان – جنب کوچه ۲۱

شماره تماس و مشاوره رایگان : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

قیمت فلزیاب فیوچر و هرآنچه که لازم است بدانید

فلزیاب فیوچر برای بسیاری از فعالین عرصه فلزیابی و گنج یابی یک فلزیاب خوب با راندمانی بالا به شمار میرود اما نکته ای که باید به آن توجه شود این است که فیوچر نام یک سری از محصولات تولیدی شرکت OKM آلمان بوده و نام یک دستگاه نمیباشد و متشکل از چندین مدل است که آخرین دستگاه از این سری فلزیاب Future 2018 است. بسیاری از کاوشگران بر این باورند که فلزیاب های تصویری شرکت او کا ام در بین دیگر رقبا از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار بوده و در پیدا کردن ساختار های زیر زمین و تونل ها و راهرو ها دارای دقت بیشتری است.

قیمت فلزیاب فیوچر
قیمت فلزیاب فیوچر

کمپانی تولید کننده فلزیاب فیوچر

کمپانی OKM در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد و به دستگاههای چند سنسوره خود معروف است و دو دستگاه بسیار معروف این سری فلزیاب FUTURE I 160 و فلزیاب Future 2005 میباشند. فلزیاب فیوچر آی-۱۶۰ در ایران از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و برای پیدا کردن اتاقک و حفره های زیر زمینی استفاده میشود. در پست های قبل در مورد فلزیاب های سری فیوچر و انواع مدل های آن مفصل توضیح داده ایم و میتوانید مقاله های مربوطه را مطالعه کنید.

ویژگی های فلزیاب های تولید آلمان

تمامی دستگاههای تولیدی این شرکت همچون فلزیاب exp 4000 ، فلزیاب exp 5000 و فلزیاب Fusion توانایی اسکن سه بعدی و ارائه تصاویر از ساختارهای و تونل های زیر زمینی را دارند. دستگاههای این شرکت دارای تکنولوژی چند سنسوره و برنامه مکمل برای کامپیوتر و موبایل هستند.حال پس از ۲۰ سال این کمپانی اقدام به تولید جدیدترین دستگاه سری فیوچر یعنی فلزیاب Future 2018 کرده است که از تمامی دستگاههای قبلی راندمان بیشتری دارد.

مهمترین فاکتوری که در هنگام خرید یک دستگاه فلزیاب باید به آن توجه داشت اصل و اورجینال بودن دستگاه است. بسیاری از فلزیاب های مشهور تولید آلمان و استرالیا در ایران کپی شده و توسط شیادان و کلاهبرداران به فروش میروند. کسانی که فریب این افراد را میخورند با پرداخت هزینه های بسیار زیاد یک دستگاه فاقد کارایی را دریافت میکنند که عملا هیچگونه راندمانی در محیط های واقعی ندارد. خرید دستگاه فلزیاب از مراکز معتبر و انجام تست قبل از خرید میتواند شما را از خرید یک محصول اصل آسوده خاطر کند.

فاکتورهای بسیار زیادی بر روی قیمت فلزیاب فیوچر اثر گذار هستند نکاتی از قبیل شرایط خاص اقتصادی ایران ، تحریم های بین المللی ، مشکلات واردات قانونی ، قوانین به کار بردن فلزیاب ، نوسانات ارزی و … که میتوانند باعث شوند قیمت یک دستگاه فلزیاب افزایش زیادی داشته باشد.برای به دست آوردن لیست قیمت فلزیاب به روز میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پاسخ ترک

دیدگاه خود را بنویسد
نام را وارد کنید