Metal-Detector-Loop
Metal-Detector-Loop

لوپ فلزیاب | g,\ tgcdhf | کویل فلزیاب | سیم پیچ فلزیاب

لوپ فلزیاب چیست ؟

یک دستگاه فلزیاب از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که هرکدام وظایفی را بر عهده دارند. در این پست قصد داریم در مورد لوپ فلزیاب صحبت کنیم که با نام هایی همچون سیم پیچ و کویل نیز شناخته میشود. کویل وظیفه دریافت فرکانس های بازگشتی از زمین و ارسال آن به مدار اصلی را بر عهده دارد. این داده ها پس از پردازش تبدیل به هشدار میشوند. هشدار های صوتی ، تصویری ، لرزشی و … از انواع پر کاربرد برای اطلاع به کاربر هستند.

لوپ فلزیاب
Metal-Detector-Loop

جنس کویل و تکنولوژی ساخت کویل :

جنس کویل و تکنولوژی ساخت آن در دقت و حساسیت فلزیاب بسیار موثر بوده و میتوان با انتخاب کویل مناسب ( جنس کویل ، سایز کویل ، تکنولوژی ساخت و … ) احتمال موفقیت را بالا برد. کویل های بزرگ برای کاوش در اعماق زیاد بوده ولی به اجسام ریز فلزی حساسیت به خرج نمیدهند و از آنها برای کشف تکه های ریز فلزی در سطح زمین نمیتوان استفاده کرد. کویل های کوچک دارای حساسیت بسیار بیشتری به اجسام ریز دارند اما از عمق کاوش کمتری بهره میبرند.

Treasure-Detector-Loop
لوپ فلزیاب

سایز کویل فلزیاب :

کویل های بین ۶ تا ۹ اینچ معمولا برای جست و جو در داخل ساختمان ها به کار میروند. کویل های ۱۰ تا ۱۱ اینچ دارای کاربرد های وسیعی هستند و معمولا برای کاوش در خاک با میزان مواد معدنی متوسط به کار میرود. کویل های ۱۵ اینچ و بالاتر برای گنج یابی و سکه یابی در اعماق زمین به کار میرود اما بزرگتر شدن سایز کویل قدرت تفکیک فلزیاب را تحت تاثیر قرار میدهد و باعث کاهش قدرت تفکیک میشود. کویل های بیضی شکل برای جست و جو در زمین های معدنی و دارای سنگ بسیار مناسب هستند.

انتخاب کویل مناسب برای فلزیاب یک امر تقریبا تخصصی است و در بیشتر موارد نیاز به مشورت با افراد با تجربه است. کارشناسان ما در واحد فروش آماده ارائه راهنمایی های لازم برای انتخاب لوپ فلزیاب متناسب با شرایط کاوش ، نوع دستگاه فلزیاب ، جنس هدف و جنس خاک هستند و میتوانید انواع مختلف لوپ فلزیاب را فقط با یک تماس دریافت کنید.

آدرس فروشگاه فلزیاب : شیراز – پل معالی آباد – دینکان – جنب کوچه ۲۱

پاسخ ترک

دیدگاه خود را بنویسد
نام را وارد کنید